Nezařazené

O webu

Webové stránky Zoolog.cz byly vytvořeny za účelem poskytnutí co možná nejlepších a nejaktuálnějších informací o českých zoologických zahradách. O každé zoologické zahradě se zde nachází velké množství užitečných informací jako je například otevírací doba, cena vstupenek, množství zvířat a podobně. Také zde ale můžete vložit ke každé zoologické zahradě komentář.

Další velkou částí tohoto webu je sekce Zvířata, ve které je možno najít informace a detailní popis nejčastějších zvířecích druhů, na které můžete v českých zoologických zahradách narazit.

Budeme rádi, když se Vám bude na těchto stránkách líbit a přejeme Vám co nejpříjemnější zážitek z návštěvy Vaší vybrané zoologické zahrady! Tým Zoolog.cz.

Veškerý obrazový i textový materiál je chráněn autorským zákonem a jeho rozšiřování bez písemného svolení autora je trestné. Texty jsou originálním dílem tvůrců stránek, nejedná se o texty kopírované z oficiálních stránek jednotlivých ZOO. Fotografie jsou poskytnuté třetími stranami s jejich souhlasem a uvedeným autorstvím u každé z fotek.